Trudny debiut seniorów! 350 osób na trybunach!

posted in: Rozgrywki | 0

W pierwszym meczu na własnym parkiecie ponosimy lekcję pokory. Ulegamy bardziej doświadczonym zawodnikom z MKKS Rybnik. Drużyna z Rybnika jest w tym sezonie pretendentem do awans i już teraz na parkiecie przedstawia drugoligowy poziom. Od początku spotkania trudno było naszej … Continued

Trzy wygrane na początek rozgrywek Mini-Kosza, r.2005!

3-0 naszych po pierwszych spotkaniach mini-koszykówki rocznika 2005! Dzisiaj swój sezon zainaugurowali młodzi koszykarze z rocznika 2005! W pierwszej kolejce spotkań ekipa trenera Grzegorza Zadęckiego wygrała wszystkie trzy mecze wyśmienicie zaczynając swoją przygodę z tegoroczną edycją Pucharu Śląska w mini-koszykówce! … Continued

Wymarzony debiut naszych trzecioligowców!

Na wyjeździe nasi młodzi-gniewni wygrywają w Katowicach z miejscowym KŚ AZS 50:67!!!! Początek spotkania nasi zawodnicy zaczęli dosyć niepewnie, jednak przy wyniku 6:0 dla gospodarzy tarnogórzanie złapali wiatr w żagle, kończąc pierwszą kwartę prowadzeniem 12:22. Druga odsłona to ciągle bardzo … Continued

Zwycięstwo juniorów w Częstochowie!

W wyjazdowym spotkaniu nasi juniorzy pewnie pokonują zespół AZS Politechnika Częstochowa 65:43. W każdej kwarcie ekipa przyjezdnych zwyciężała, sukcesywnie powiększając swoją przewagę. Po raz kolejny pewnym punktem zespołu okazał się center Filip Kobek, który drugi mecz z rzędu zanotował double-double … Continued

Seniorzy: II miejsce na turnieju w Koszęcinie!

Nasza drużyna seniorska przygotowująca się do rozgrywek III ligi miała okazję uczestniczyć w turnieju koszykówki rozgrywanym w Koszęcinie. Poza gospodarzami turnieju, LKS Jenoty Koszęcin, w turnieju uczestniczyły także dwie III-ligowe drużyny: AS Lubliniec oraz KS Start Dobrodzień. W pierwszym meczu, którego … Continued