Wygrana w Gliwicach! Buzzer-beater Nikosia!

posted in: Wygrywamy! | 0

Piąte zwycięstwo z rzędu naszych seniorów stało się faktem. Po celnym rzucie w ostatnich sekundach pokonujemy na wyjeździe zespół AZS Politechnika Śląska Gliwice 48:50! Ciężko napisać cokolwiek o przebiegu meczu na przestrzeni czterech kwart. Już sam końcowy wynik odzwierciedla obraz … Continued

Katowice zdobyte!

posted in: Rozgrywki | 0

Nasi zawodnicy pokonali na wyjeździe drugi zespół KŚ AZS Katowice 79:64! Było to dla nas czwarte zwycięstwo w tym sezonie. Pierwsza kwartę spotkania z pewnością tarnogórzanie nie mogą zaliczyć do udanych. Przy wyrównanym początku i wyniku 6:6 gospodarze zanotowali run … Continued

JW Budownictwo nowym sponsorem!

posted in: Z życia klubu | 0

Firma JW Budownictwo dołącza do grona partnerów wspierających nasz klub! JW Budownictwo oferuje kompleksową budowę domów z elementów prefabrykowanych (z keramzytu) i w technologii tradycyjnej (murowanej). Zasięg działania firmy obejmuje: cały Śląsk, Katowice, Kraków oraz okolice Wrocławia, Opola i Łodzi. … Continued

Młodzicy lepsi w Gliwicach!

Pierwsze zwycięstwo zanotowali nasi młodzicy w swoich rozgrywkach MU-14! Na wyjeździe pokonali zespół GTK aż 82:37! Jedynie pierwsza kwarta wygrana przez naszych dwoma punktami była wyrównana. W pozostałych odsłonach podopieczni Rafała Łukomskiego sukcesywnie powiększali swoją przewagę, kończąc zwycięstwem różnicą aż … Continued

Wyjazdowe zwycięstwo w Czeladzi!

Drugie zwycięstwo z rzędu zanotowali w niedzielę nasi seniorzy, pokonując 13-stoma punktami zespół MCKS Czeladź na ich własnym terenie 80:67! Już od początku meczu nasi zawodnicy wypracowali sobie przewagę. Mimo wygrania przez tarnogórzan pierwszej kwarty 28:14 zespół z Czeladzi głównie … Continued