posted in: Z życia klubu | 0

Zapraszamy do udziału w konkursie naszego partnera NATURALMED! Warunki konkursu: # Polub profil NATURALMED na Facebooku # Udostępnij publicznie post konkursowy # Udostępniaj na bieżąco wszystkie nowe posty NATURALMED Nagrodzone zostaną 3 losowo wybrane osoby spełniające wszystkie warunki konkursu. Każda … Continued

Wpadka w Raciborzu

posted in: Rozgrywki | 0

Po dramatycznym spotkaniu przegrywamy po dogrywce w Raciborzu 94:91. Tym samym zakończyła się nasza passa 9 zwycięstw z rzędu. Już od pierwszej minuty spotkanie było bardzo wyrównane. Po pierwszej kwarcie gospodarze prowadzili 13:8. W drugiej ćwiartce nasi odrobili straty wychodząc … Continued

OLMET naszym nowym sponsorem!

Miło nam poinformować, iż nasz klub nawiązał współpracę z przedsiębiorstwem OLMET! Olmet jest firmą świadcząca usługi w zakresie kompleksowej gospodarki odpadami. Istnieje od 1993 roku, a oprócz głównej siedziby w Tarnowskich Górach jej oddziały znajdują się także w Chorzowie, Rybniku … Continued

Pierwsze zwycięstwo w nowym roku!

Po ładnym meczu pokonujemy u siebie MCKS Czeladź 78:60! Bardzo dobre spotkanie rozegrał Jakub Chorążak (21pkt), który dostał dobre wsparcie z ławki od Łukasza Czompelika (13pkt). Mecz toczył się w dobrym tempie, a nasi uprzykrzali życie przeciwnikowi na różne sposoby, … Continued