Rocznik 2005 gromi w Katowicach!

posted in: Rozgrywki | 0

W trzeciej kolejce swoich rozgrywek U-13 nasi zawodnicy z rocznika 2005 pokonali na wyjeździe MKS MOS Katowice aż 106:43! Podopieczni trenera Zalewskiego zwyciężali wysoko w każdej kwarcie, budując swoją imponującą przewagę w tym spotkaniu. Od początku spotkania bardzo skoncentrowana drużyna … Continued

Pierwsze ligowe zwycięstwo rocznika 2005!

Po ubiegłotygodniowej porażce w Bytomiu na inaugurację swojego sezonu U-13, nasza drużyna z rocznika 2005 zanotowała przekonujące zwycięstwo na własnym parkiecie nad ekipą MCKS Czeladź. Spotkanie rozstrzygnęło się w początkowej fazie meczu (pierwsza kwarta wygrana 16:0). W pozostałych fragmentach spotkania drużyna … Continued

Drugie z rzędu! Gliwice pokonane!

Tarnogórski walec jedzie dalej! W sobotni wieczór nasi zawodnicy odnieśli kolejne przekonujące zwycięstwo w rozgrywkach 3 ligi, do którego znów przyczyniła się dobra postawa całej drużyny. Po raz kolejny świetny mecz rozegrał nasz podkoszowy Adam Wilkin, który zapisał na swoim … Continued

Kolejny mecz seniorów u siebie już w sobotę!

Emocje po niedzielnej inauguracji sezonu i zwycięstwie naszych trzecioligowców jeszcze nie zdążyły opaść, a już teraz serdecznie zapraszamy na kolejny mecz u siebie! W najbliższą sobotę do Tarnowskich Gór zawita KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice. Jak zwykle na kibiców czekają … Continued

Pogrom na rozpoczęcie sezonu w Tarnowskich Górach!

Wysokim zwycięstwem zakończyło się inauguracyjne spotkanie nowego sezonu 3 ligi w Tarnowskich Górach. Licznie zgromadzeni kibice na trybunach naszej hali sportowej mogli liczyć na kawał dobrego basketu zaserwowanego przez naszych seniorów, którzy nie mieli problemów z pokonaniem MKKS-u Rybnik 92:53. … Continued