Bardzo wysoka wygrana w Żorach

posted in: Rozgrywki | 0

Wysoką, nawet bardzo wysoką wygraną 128:42 zakończył się wyjazdowy mecz naszych seniorów w Żorach. Już od pierwszych minut zawodnicy z Tarnowskich Gór pokazali juniorom z Żor kto jest doświadczonym zespołem. Pewnie egzekwowane akcje w ataku, wykorzystywanie przewagi fizycznej oraz agresywna … Continued

MU-13 wygrywa walkowerem nad Stelą!

W zaległym ligowym meczu młodzika młodszego podopieczni trenera Zalewskiego podejmowali na własnym parkiecie Stelę Cieszyn. W skutek braku pełnego składu wśród gości sędziowie spotkania zmuszeni byli ekipę Cieszynian ukarać walkowerem. Mimo tego zdecydowaliśmy się rozegrać sparingową grę, ktorą wysoko zwyciężamy 100:47. Punkty dla … Continued

Cenna wygrana młodzika młodszego!

Cenna wygrana młodzika młodszego!   Derbowy mecz z MOSM Bytom zapowiadał się bardzo ciekawie i od samego początku był bardzo wyrównany. Po pierwszej połowie nasza drużyna prowadziła nieznacznie trzema punktami. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie i obserwowaliśmy dalej grę „kosz za … Continued

Rocznik 2005 znowu wygrywa!

Nasza drużyna młodzika młodszego w kolejnej kolejce swoich rozgrywek ligowych w wyjazdowym meczu ekipę MKS MOS Katowice 88:52. Od pierwszej minuty spotkania zespół z tarnogórzan budował przewagę, która pozwalała na spokojną grę i kontrolowanie wyniku meczu do ostatniego gwizdka sędziego. W następnej … Continued