Mocne zakończenie sezonu kadetów! Rekord Czompela!

posted in: Rozgrywki | 0

kadecigliwice

Po pokonaniu w zeszłym tygodniu drużyny KS Pogoń Ruda Śląska 87:38, ekipa trenera Rafała Łukomskiego podejmowała u siebie w ostatniej kolejce sezonu zespół GTK Gliwice.

Przez pierwszą połowę licznie zgromadzona publiczność na Hali Sportowej w Tarnowskich Górach mogła oglądać wyrównane widowisko, jednak do szatni to KKS schodził z pięciopunktową przewagą.
Prawdziwy pokaz siły nastąpił po rozpoczęciu drugiej części spotkania. Efektem dobrej defensywy i zaangażowania były liczne szybkie ataki, celnie kończone przez naszych zawodników. Po trzeciej ćwiartce przewaga gospodarzy wzrosła już do dwudziestu punktów. Po zakończeniu ostatniej kwarty na tablicy wyników widniał ostateczny rezultat 76:52 dla tarnogórzan.

Do zwycięstwa po raz kolejny swój zespół poprowadził Łukasz Czompelik, który ustanowił nowy rekord klubu w zdobytych punktach przez jednego zawodnika w meczu!!! Tym razem Czompi zapisał na swoim koncie 55 „oczek”!!!

Podopieczni trenera Łukomskiego zakończyli sezon z bilansem 12-12. Warto odnotować, iż drużyna kadetów to głównie chłopcy z rocznika 2000, których wspiera kilkuosobowa kadra rocznika 1999 i 2001.