Podgórski i Stolarski przedłużyli kontrakty

posted in: Z życia klubu | 0

FotoJet

Podgórski i Stolarski przedłużyli kontrakty

Dzisiaj kontynuujemy nasze zapowiedzi kadrowe związane z przyszłym sezonem. W tym tygodniu prezentujemy sylwetki naszych młodych zawodników – wychowanków, którzy są z naszym klubem od początku i to oni właśnie stanowią o sile tarnogórskiej koszykówki.

Zaczynamy od dwóch Szymonów  – Podgórski i Stolarski to dwójka naszych młodzieżowców, którzy parafowali kontrakty na przyszły sezon.
Pierwszy z nich z pewnością będzie chciał wiele udowodnić w przyszłym sezonie. Przypomnijmy, w poprzednich rozgrywkach był jedną z czołowych postaci jeśli chodzi o zdobycze punktowe (średnia 11,4pkt/mecz w fazie zasadniczej), a jego dynamiczne wejścia pod kosz sprawiały liczne kłopoty naszym przeciwnikom. Od „Stolara” natomiast zawsze można liczyć na maksimum zaangażowania w powierzone zadania, szczególnie te w defensywie.

„Cieszę się, że mogłem podpisać kontrakt z KKS-em na kolejny rok.  Jest to dla mnie ważne, że mogę reprezentować w nadchodzącym sezonie barwy klubu z mojego miasta, w którym wszystko się zaczęło. Mam jeszcze tutaj sporo do udowodnienia. Mogę obiecać, że w moim wykonaniu zbliżający się sezon w żółto-czarnych barwach będzie jeszcze lepszy od poprzedniego, a z drużyną zajdziemy daleko.” – powiedział nam „Pagór”. „W drużynie zawsze była świetna atmosfera, głównie ze względu na tworzenie klubu przez osoby właśnie z Tarnowskich Gór. Mam nadzieję, że dalej będziemy godnie reprezentować nasze miasto, a o KKSTG będzie w Polsce coraz głośniej. Do zobaczenia na trybunach naszej hali sportowej!” – dodał Szymon Stolarski.

#kkstg #hope #tarnowskiegory