Czeladź u siebie pokonana!

posted in: Rozgrywki | 0

unnamed

Pewne zwycięstwo na własnym parkiecie zaliczyli w niedzielę nasi seniorzy, pokonując MCKS Czeladź 86:60. Mocna pierwsza kwarta sprawiła, iż w pozostałych odsłonach żółto-czarni mogli ze spokojem budować swoją przewagę.

Po ostatnim wysokim wyjazdowym zwycięstwie nasi zawodnicy bardzo chcieli dobrze zaprezentować się w kolejnym meczu w Tarnowskich Górach. Już ćwiartka sprawiła, iż licznie zgromadzona publiczność może liczyć na dobre widowisko podopiecznych Kucińskiego i Zalewskiego. Dobrze funkcjonująca obrona na całym boisku sprawiła, iż po przechwytach żółto-czarni zdobywali liczne punkty po szybkim ataku, kończąc kwartę 30:11 na swoją korzyść.
W pozostałych odsłonach nasi zawodnicy mieli komfort kontroli wyniku – każdy zawodnik z meczowej dwunastki dostał wczoraj swoją szansę i pomógł zwyciężyć ostatecznie 86:60.

Było to szóste zwycięstwo tarnogórzan w tym sezonie. Już za tydzień nasza ekipa uda się do Raciborza, aby podejmować tam miejscową Ofensywę.

KKSTG 86:60 MCKS Czeladź
(30:11, 17:11, 25:18, 14:20)
Punkty dla KKSTG: Podgórski 18, Czompelik 13, Nikiel 12, Wilkin 10, Błaszczyk 10, Kołodziejczak 8, Gambusz 5, Kobek 5, Sapiński 5, Stolarski, Gołuchowski, Krasoń.