Porażka seniorów u lidera

posted in: Rozgrywki | 0

23

Porażką 105:72 zakończyło się wyjazdowe spotkanie naszych zawodników przeciwko liderowi tabeli 3 ligi, KS Start Dobrodzień.

Już przed rozpoczęciem meczu wiadome było, iż naszych zawodników czeka arcytrudne spotkanie. Po wypadnięciu do końca sezonu naszego podkoszowego Dawida Gambusza kilka dni przed wyjazdem do Dobrodzienia urazu uda nabawił się nasz doświadczony zawodnik Adam Wilkin.

W początkowej fazie rywalizacji nasi zawodnicy podjęli rękawicę – nie dali gospodarzom wyjść na pewne prowadzenie, odpowiadając na każdy ich atak. Niestety, liczne straty w drugiej ćwiartce i źle zaczęty mecz po przerwie spowodowały, iż ekipa Startu zaczęła kontrolować spotkanie, wygrywając ostatecznie dużą różnicą.

Okazja do kolejnego zwycięstwa już w przyszłą niedzielę, kiedy nasi zawodnicy zagrają dla swojego kontuzjowanego kolegi Dawida Gambusza!

KS Start Dobrodzień 105:72 KKSTG
(28:22, 26:15, 29:15, 22:20)