MU-13 przegrywa po dramatycznym meczu

posted in: Rozgrywki | 0

 

image1 (2)

Wyjazdowy mecz przeciwko drużynie z Cieszyna obfitował w dużą dawkę emocji. Od początku spotkania ekipa Steli Cieszyn zawiesiła naszej drużynie wysoko poprzeczkę. Na przerwę schodzimy z 5-cio punktową przewagą.
Po zmianie stron słaba skuteczność naszej drużyny i dobra gra Steli wyprowadziła zespól z Cieszyna na kilkupunktowe prowadzenie. Szalona pogoń tarnogórzan w końcówce spotkania pozwoliła doprowadzić do dogrywki.
W dodatkowym czasie nie dajemy jednak rady gospodarzom i to drużyna z Cieszyna zasłużenie wygrywa 76:67.

Punkty dla naszej ekipy zdobywali: Cichy 22, Kalwak 18, Gajda 12, Kucinski 6, Smyla 4, Pilipow 3, Wieczorek K 2, Ludwik, Holewa, Wieczorek D, Wawrzyczek.

Zapraszamy na następny mecz naszej drużny, w środę na własnym parkiecie nasi młodzicy grają z MOSM Katowice. Początek o godz 16.30.