Wygrany „dwumecz” młodzików z MOSM Tychy II!

posted in: Rozgrywki | 0

18

W ubiegłym tygodniu, nasza drużyna młodzika młodszego zmierzyła się dwukrotnie zwycięsko z ekipa MOSM Tychy II.

W środę na parkiecie własnej hali po dość ospałym początku meczu z naszej strony i niezłej drugiej połowie w naszym wykonaniu wygrywamy wysoko 100:39. Zwycięstwo w tym meczu zagwarantowało nam drugie miejsce w dywizji B.

W drugim spotkaniu w piątek, tym razem w Tychach, podopieczni trenera Zalewskiego po bardzo dobrym meczu pokonali gospodarzy 110:58. Było to pierwsze spotkanie w ostatniej rundzie zmagań młodzików w dywizji B. W następnej kolejce, już po Świętach, czeka nas wyjazdowy mecz w Wodzisławiu.

Punkty dla naszej drużyny zdobywali:
-w środę: Smyla 20, Lenart 16, Beldycki 15, Cichy 14, Pilipow 10, Kalwak 9, Kucinski 8, Wawrzyczek 4, Kremzer 4, Holewa, Wieczorek D, Ludwik.
-w piątek: Beldycki 30, Cichy 23, Kalwak 15, Lenart 14, Pilipow 8, Smyla 7, Kucinski 4, Kremzer 4, Wawrzyczek 3, Holewa 2, Ludwik, Wieczorek D.