Rocznik 2005 na świątecznym turnieju w Ostrawie

posted in: Rozgrywki | 0

IMG_6438

Jak co roku w okresie Wielkanocnym w czeskiej Ostrawie organizowany jest Easter Tournament. Również i w tej edycji uczestniczyli zawodnicy KKSTG z rocznika 2005. Zachęcamy do przeczytania podsumowania tych rozgrywek przez naszego trenera Michała Zalewskiego.

Po raz kolejny nasza drużyna młodzika młodszego gościła w Ostrawie na corocznym Świątecznym turnieju koszykówki. Podczas trwania turnieju nasz zespół rozegrał sześć spotkań, z drużynami z Węgier, Czech, Słowacji i Litwy. Mecze w większości były bardzo zacięte i wyrównane. Do Tarnowskich Gór wracamy z 9 miejscem w całym turnieju i bilansem 4 zwycięstw i 2 porażek. Jednak najważniejszym aspektem tego turnieju nie są wyniki końcowe, a kolejne zdobyte doświadczenia wyniesione z gry przeciwko zagranicznym zespołom. Udział w turnieju dał nam, trenerom, mnóstwo materiału do analizy i przemyśleń. Pokazał nam, gdzie mamy największe braki i na co musimy kłaść największy nacisk na treningach, aby rozwijać graczy – i co za tym idzie – całą drużynę.

Specjalne podziękowania kierujemy do rodziców graczy i sponsorów. Dziękujemy za doping i wsparcie podczas meczów oraz pomoc przy organizacji czasu wolnego na miejscu.
Do Ostrawy pojechaliśmy w składzie: Lenart, Beldycki, Kuciński, Holewa, Gajda, Cichy, Kremzer, Wawrzyczek, Kałwak, Smyła, Ludwik, Kowalski, Pilipow.

Wyniki turnieju :

 • KKS – Zsiros Akademia Kobaya 34-73
  Kałwak 6,Bełdycki 6,Kuciński 4,Lenart 4,Smyła 4,Gajda 4,Cichy 2,Kremzer 2,Wawrzyczek, 2, Holewa, Ludwik, Pilipow, Kowalski
 • KKS-USK Praga 30-29
  Bełdycki 8,Lenart 5,Smyła 4,Kuciński 4, Cichy 4,Kałwak 3,Gajda 2, Holewa, Kremzer, Ludwik, Pilipow, Wawrzyczek, Kowalski.
 • KKS-BKM Iskra Svit 32-41
  Bełdycki 16,Kremzer 5, Lenart 4, Smyła 4, kałwak 3,Kuciński, Holewa,Cichy, Ludwik, Kowalski, Pilipow, Wawrzyczek, Gajda.
 • KKS-USK Karlovka Bratislava 46:34
  Cichy 12,Lenart 11,Kałwak 9,Bełdycki 7,Smyła 3,Kremzer 2,Kuciński 2,Gajda, Holewa, Ludwik, Wawrzyczek, Pilipow, Kowalski
 • KKS – Silutes SM 32-25
  Bełdycki 14,Lenart 11,Smyła 2,Gajda 2, Kremzer 2,Kuciński 1,Holewa, Kalwak, Ludwik, Wawrzyczek, Pilipow, Kowalski
 • KKS – OSE Lions 52-39
  Bełdycki 18,Lenart 12, Gajda 8,Kałwak 6,Smyła 6,Kremzer 1,Kowalski 1,Holewa, Ludwik, Wawrzyczek,