Zwycięstwo MU-13 w Cieszynie!

posted in: Rozgrywki | 0

18

Zwycięstwo MU-13 w Cieszynie!

Po wysokiej porażce w ostatniej kolejce ligowej w Wodzisławiu, nasza drużyna młodzika młodszego wybrała się do Cieszyna na mecz z tamtejszą Stellą z mocnym postanowieniem poprawy gry.
Początek meczu był bardzo wyrównany i na przerwę schodzimy przy remisowym wyniku. Druga połowa spotkania to lepsza obrona podopiecznych trenera Zalewskiego, a a co za tym idzie, skutecznie przeprowadzone szybkie ataki, które pozwoliły nam odskoczyć na parę punktów. Koncentracji i zaangażowania starczyło do ostatniego gwizdka sędziego i wygrywamy cały mecz 72-61.

Punkty dla naszej drużyny zdobywali : Bełdycki 20, Wieczorek J 10, Lenart 9, Kuciński 9, Gajda 8, Smyła 6, Kałwak 4, Kremzer 4, Wawrzyczek 2, Pilipow, Ludwik.

W następnym tygodniu czekają nas dwa spotkania, które odbędą się na naszej hali! 27.04 gramy z drużyną z Jaworzna o godz 16.30 i w sobotę 28.04 zagramy z ekipą z Niemodlina o godz 12.00. Serdecznie zapraszamy!