Udany weekend młodzików

posted in: Rozgrywki | 0

image3

W miniony piątek i sobotę drużyna KKS młodzika młodszego rozegrała dwa spotkania. Z dnia na dzień odniosła zwycięstwa, pokonując MCKiS Jaworzno II oraz Jedynkę Niemodlin.

W pierwszym meczu ekipa KKS mierzyła się z drużyną z Jaworzna. Twarda gra w obronie pozwoliła naszym młodym koszykarzom powoli budować przewagę punktową i kontrolować wynik do samego końca meczu. Wynik końcowy 88:55 w pełni odzwierciedla naszą przewagę w tym spotkaniu.

Nazajutrz w samo południe czekał nas mecz z liderem naszej grupy, zespołem Jedynki Niemodlin. Mecz od początku był bardzo wyrównany i zacięty. Pierwsza kwarta kończy się remisem, a na przerwę tarnogórzanie schodzili z 4 punktową przewagą. Po przerwie dalej obserwujemy bardzo nerwowy pojedynek i dopiero w samej końcówce meczu żółto-czarni odskoczyli rywalom na 5 punktową przewagę, wygrywając cały mecz 44:39.

Zwycięstwa w obu weekendowych meczach pozwoliły podopiecznym trenera Michała Zalewskiego wdrapać się na pierwsze miejsce w tabeli dywizji B. W przyszłym tygodniu (piątek 04.05) zaczynamy rundę rewanżową meczem u siebie na własnej hali z zespołem MOSM Tychy II. Początek meczu godz 16.30 – serdecznie zapraszamy do dopingu naszym młodym zawodnikom.

KKS – MCKiS Jaworzno 88:55
Kałwak 21, Lenart 16, Cebo 12, Kuciński 10, Smyła 8, Gajda 6, Bełdycki 5, Wieczorek J 4, Wawrzyczek 4, Holewa 2, Ludwik, Wieczorek D.

KKS – Jedynka Niemodlin 44:39
Kałwak 11, Lenart 11, Beldycki 9, Smyła 5, Kuciński 4, Gajda 2, Ludwik 2, Holewa, Kremzer, Wieczorek D, Wieczorek J, Cebo.