Przerwana seria zwycięstw młodzików

posted in: Rozgrywki | 0

W ostatniej kolejce ligowej nasz zespół podejmował drużynę z Wodzisławia. Od początku spotkania byliśmy świadkami wyrównanej gry i zaciętej walki po obu stronach parkietu. Pierwsza kwarta remisowa, a na przerwę schodziliśmy z 5 punktową przewagą.

W drugiej połowie meczu ekipa z Wodzisławia odrobiła z nawiązką straty z pierwszej części spotkania i ostatecznie zwyciężyła cały pojedynek 64:55.
Słaba skuteczność naszego zespołu z rzutów wolnych 7/33 (21%) oraz rzutów za 2pkt 24/82 (29%) była jedną z głównych przyczyn porażki.

Kolejne spotkanie na naszej hali odbędzie się w piątek 25 maja o godzinie 16.30. Podopieczni trenera Michała Zalewskiego zmierzą się z drużyną Steli Cieszyn. Serdecznie zachęcamy do dopingowania naszych młodych koszykarzy!

KKSTG 55:64 MKS Wodzisław Śląski
Punkty dla naszej drużyny zdobywali: Bełdycki 17, Lenart 13, Kałwak 9, Smyła 7, Gajda 4, Cebo 4, Kuciński 1, Ludwik, Holewa, Kremzer, Wawrzyczek.