Drużyna kadetów to głównie chłopcy z rocznika 2000, których wspiera kilkuosobowa kadra rocznika 1999 i 2001.

Chłopcy z rocznika 2000 i 2001 tworzą w Publicznym Gimnazjum nr 1 klasę sportową o profilu koszykówka.

Trener prowadzący grupę: Rafał Łukomski

Składka członkowska za udział w zajęciach: 40zł/m-c

Treningi odbywają się w następujących dniach:

Poniedziałek:

– godzina: 8:00

– miejsce: PG nr 1

– trener prowadzący: Rafał Łukomski

Środa:

– godzina: 13:30

– miejsce: PG nr 1

– trener prowadzący: Radosław Kuciński

Czwartek:

– godzina 15:30 – 17:30

– miejsce: Nowa hala sportowa – Park Wodny

– trener prowadzący: Rafał Łukomski

Sobota:

– godzina 14:00

– miejsce: hala SP15

– trener prowadzący: Rafał Łukomski

Sezon 2014/15

MU-16 - KADECI

Date Venue   Opponent Result
18 Sep, 16:30 H strzelce logo MKS Strzelce Opolskie 53 - 83
25 Sep, 19:00 A mcks MCKS Czeladź 44 - 106
09 Oct, 19:00 H Placeholder MKS Wodzisław Śląski 40 - 72
16 Oct, 16:30 A Placeholder MKS Dąbrowa Górnicza II 89 - 46
25 Oct, 10:00 A strzelce logo MKS Strzelce Opolskie 103 - 77
30 Oct, 19:00 H mcks MCKS Czeladź 84 - 55
13 Nov, 18:00 A Placeholder MKS Wodzisław Śląski 66 - 79
20 Nov, 19:00 H Placeholder MKS Dąbrowa Górnicza II 59 - 64
27 Nov, 19:00 H żory logi ŻAK Żory 75 - 67
04 Dec, 17:00 A Placeholder UKS Dycha Czechowice-Dziedzice 67 - 60
11 Dec, 19:00 H Placeholder MCKiS Jaworzno 20 - 0
18 Dec, 16:00 A Placeholder KS Królewscy Chorzów 65 - 51
08 Jan, 19:00 H azs czestochowa AZS Politechnika Częstochowa 52 - 74
15 Jan, 19:00 H Placeholder UKS MOS Opole 66 - 54
29 Jan, 17:00 A pogon KS Pogoń Ruda Śląska 94 - 87
19 Feb, 16:30 A żory logi ŻAK Żory 74 - 61
26 Feb, 16:00 H Placeholder UKS Dycha Czechowice-Dziedzice 74 - 51
05 Mar, 16:15 A Placeholder MCKiS Jaworzno 40 - 76
12 Mar, 16:00 H Placeholder KS Królewscy Chorzów 20 - 0
19 Mar, 17:30 A azs czestochowa AZS Politechnika Częstochowa 91 - 63
28 Mar, 12:00 A Placeholder UKS MOS Opole 74 - 64
09 Apr, 16:00 A gtk GTK Fluor Gliwice 45 - 65
16 Apr, 16:00 H pogon KS Pogoń Ruda Śląska 87 - 38
23 Apr, 16:00 H gtk GTK Fluor Gliwice 76 - 52

Kadra:

Rocznik 1999: Łukasz Czompelik, Jarosław Szewczyk, Andrzej Pisarek, Artur Zdobylak

Rocznik 2000: Dawid Biegaj, Paweł Borkowski, Adam Gloc, Jakub Jelonek, Szymon Karolczak, Daniel Krasoń, Wiktor Litwiński, Gregorio Mendoza-Szmit, Dawid Michalik, Patryk Połczyński, Jakub Szczerba, Sebastian Tobor, Wojciech Smyczek

Rocznik 2001: Olaf Łukomski, Michał Nawracaj, Łukasz Głąbica, Miłosz Głąbica, Mikołaj Musioł, Marcin Wieczorek, Paweł Paś, Tomasz Delęgowski.

2014_10_30 - 101-54